کد خبر : 196490
تاریخ انتشار : پنجشنبه 18 فروردین 1401 - 17:31

دانلود زیرنویس فیلم Etharkkum Thunindhavan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Etharkkum Thunindhavan 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Etharkkum Thunindhavan 2022 همچنین با نام اولیه ET شناخته می شود، یک فیلم اکشن مهیج به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Pandiraj و محصول سان پیکچرز است. در این فیلم سوریا، پریانکا آرول موهان و وینای رای بازی می‌کنند. موسیقی توسط D. Imman ساخته شده است و فیلمبرداری

دانلود زیرنویس فیلم Etharkkum Thunindhavan 2022 همچنین با نام اولیه ET شناخته می شود، یک فیلم اکشن مهیج به زبان تامیل هندی محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی Pandiraj و محصول سان پیکچرز است. در این فیلم سوریا، پریانکا آرول موهان و وینای رای بازی می‌کنند. موسیقی توسط D. Imman ساخته شده است و فیلمبرداری و تدوین به ترتیب توسط R. Rathnavelu و Ruben انجام شده است. داستان فیلم حول محور این است که چگونه کنابیران برای مبارزه با خشونت علیه زنان در هند به یک جلاد تبدیل می شود.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/etharkkum-thunindhavan-2022/

Etharkkum Thunindhavan (2022) New Released Hindi Dubbed Movie | Suriya New South Action Movie - YouTube

زیرنویس فیلم Etharkkum Thunindhavan 2022 این پروژه به طور رسمی در اکتبر ۲۰۲۰ با عنوان آزمایشی Suriya 40 معرفی شد. همچنین اولین سرمایه گذاری تولید با سوریا بود، زیرا این شرکت قبلاً فیلم های Ayan (2009) و Singam (2010) این بازیگر را توزیع کرده بود.

فیلمبرداری در ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ آغاز شد و علیرغم از دست دادن سه ماه از فیلمبرداری به دلیل محدودیت های قرنطینه COVID-19، در اواسط نوامبر به پایان رسید. این فیلم ابتدا در مکان‌های مختلف در چنای، مادورای، کارایکودی و کورتالام فیلمبرداری شد و یک سکانس آهنگ در گوا فیلمبرداری شد.

این فیلم در ۱۰ مارس ۲۰۲۲ به همراه نسخه های دوبله شده به زبان های هندی، تلوگو، مالایالام و کانادا در سینماهای سراسر جهان اکران شد.  بازخوردهای مختلف از ترکیبی گرفته تا مثبت همراه با ستایش برای بازی بازیگران و پیامی که فیلم منتقل کرد دریافت کرد.

کنابیران یک وکیل در دادگاه عالی چنای است که به همراه خانواده‌اش متشکل از پدرش آدهریار و مادرش کوسالای در تنادو زندگی می‌کند. روستای همسایه آنها Vadanaadu است. ساکنان هر دو روستا بر این باورند که خدا و الهه شیوا و شاکتی از این روستاها سرچشمه گرفته اند و جشن بزرگی برای جشن گرفتن با هم بودن خود برگزار می کنند. زنان در تنادو با مردان در وادانادو ازدواج می کنند و بالعکس. با این حال، هنگامی که یک زن اهل تنادو، که با مردی اهل وادانادو ازدواج کرده است، خودکشی می کند، هر دو روستا درگیر رقابت می شوند. از این رو کنابیران عاشق آدهینی از وادانادو می شود و هر دو با هم ازدواج می کنند. دوست Aadhini عاشق نیتین است و او با درخواست از او برای خواب با یک مرد او را فریب می دهد. نیتین بعداً به سرسپردۀ اینبا فاش شد. دوست Aadhini سعی می کند از چنگ نیتین فرار کند، اما توسط مردان اینبا به شدت مورد تعقیب و ضرب و شتم قرار می گیرد. کنابیران به موقع به کمک او می آید و به اینبا و افرادش هشدار می دهد. پیش از این، اینبا مسئول کشتن همسر باردار و دختری به نام مونیکا بود که مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفت. پس از ازدواج کنابیران و آدهینی، کنابیران به دوست آدهینی پناه می دهد و با ایستادن در کنار او در مبارزه با راکت پورنوگرافی که توسط اینبا اداره می شود، به او انگیزه می دهد.

با این حال، هنگامی که کنابیران و آدهینی صمیمی می شوند، ویدیوی آنها مخفیانه توسط اینبا گرفته می شود، او همچنین ویدیوی حمام کردن عدینی را می گیرد. وقتی فیلم ها را دریافت می کنند، هم شوکه می شوند و هم ویران می شوند. با وجود تمام اتفاقات، کنابیران سرسخت باقی می ماند و از آدهینی می خواهد که قوی بماند و با او مبارزه کند. به زودی، او همه قربانیان راکت اینبا را جمع می کند و دادخواستی را علیه اینبا و افرادش تنظیم می کند. با این حال، وکیل اینبا شواهد نادرستی نشان می دهد که نشان می دهد او یک بشردوست و آموزش دهنده است. در نتیجه قاضی پرونده را منتفی می‌کند و دستور دستگیری کنابیران و پدرش آدهریار را می‌دهد. پس از گذراندن ۲ ماه در زندان، آدهریار به پسرش انگیزه می دهد تا تبدیل به یک جلاد شود و فراتر از اعتقادات اولیه خود را در قانون و نظم هند برای اجرای عدالت ببیند. کنابیران به راحتی می پذیرد و همه دانش آموزان و مردانی که برای اینبا کار می کنند را می رباید تا آنها را در یک کارخانه حبس کند. پس از یک تعقیب و گریز مرگبار و شدید موش و گربه بین کنابیران و اینبا، کنابیران می‌تواند به سیستم‌هایی که اینبا و مردانش برای تولید محتوای مستهجن استفاده می‌کنند دسترسی پیدا کند و آنها را از بین ببرد. کنابیران بی‌رحمانه مردان اینبا و دانش‌آموزان درگیر در راکت را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد و به والدین آنها در مورد احترام به زنان و حریم خصوصی آنها به دانش‌آموزان سخنرانی می‌کند.

کنابیران می تواند ثابت کند که اینبا و مردانش ضبط های صمیمی از ۵۰۰ زن متعلق به روستای خود دارند و متعهد هستند که زندگی آن زنان را با اجازه ندادن به ازدواج و از بین بردن حیثیت آنها در جامعه تباه کنند. او گذشته خود را زمانی که نه ساله بود به یاد می آورد، خواهر کوچکترش توسط افراد کمی گرفته شد و به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار گرفت و کشته شد. برخی از دانش آموزان توسط والدین و خواهران خود کشته می شوند. معلمی که برنده جایزه بهترین معلم شده بود نشان داده می شود که در راکت اینبا نقش داشته است، جایی که توسط همسرش به ضرب گلوله کشته می شود. پدر شوهر اینبا، اینبا را به خاطر کشتن دخترش و شایعه پراکنی پس از مرگ او می کشد. کنابیران خود را در دادگاه تسلیم می کند و اعتراف می کند که همه قتل ها را انجام داده است. کوسالای او را به خاطر تبدیل شدن به یک قاتل بی رحم حتی پس از مشاهده مبارزات خانواده اش و تحقیر عمومی سرزنش می کند. کنابیران به او یادآوری می‌کند که او مرتکب قتل نشده است، بلکه به سادگی «علف‌های هرز» را که برای جامعه مضر است حذف کرده است.

Etharkkum Thunindhavan - Official Trailer | Suriya | Sun Pictures | Pandiraj | D.Imman - YouTube

زیرنویس Etharkkum Thunindhavan 2022 در ماه می ۲۰۱۹، سوریا در سومین همکاری با سوریا پس از Ayan (2009) و Singam (2010) روی پروژه‌ای با حمایت Sun Pictures کار می‌کرد. حدس زده می شد که فیلم توسط هاری کارگردانی شود که ششمین همکاری آنها پس از Aaru (2005)، Vel (2007) و فرانچایز Singam بود، اما او در نهایت بدون فاش کردن دلایل واقعی از پروژه خارج شد، اما بعداً با یکدیگر همکاری کرد.

با سوریا در فیلم دیگری به نام آرووا و توسط استودیو گرین تولید شد. اما این پروژه نیز متوقف شد و سوریا تصمیم گرفت به جای پروژه ای با کارگردان آدانگا مارو، کارتیک تانگاول یا کارگردانی تلوگو که نامش فاش نشده، فیلمی با پاندیراج بسازد. پاندیراج قبلاً با سوریا کار می کرد که شرکت سازنده اش ۲D Entertainment از پروژه های او Pasanga 2 حمایت کرده بود که دومی نقش مکمل و Kadaikutty Singam از Karthi را بازی می کرد.

به مناسبت Dusshera (25 اکتبر ۲۰۲۰)، Sun Pictures این پروژه را تحت عنوان Suriya 40 تأیید کرد، که به چهلمین فیلم سوریا به عنوان بازیگر اصلی رمزگشایی می شود؛ همچنین دومین فیلم پاندیراج با خانه تولید پس از همکاری آنها با بازیگر Sivakarthikeyan Namma Veettu Pillai.  برخلاف فیلم‌های قبلی پاندیراج که بر اساس عواطف و احساسات خانوادگی ساخته شده بودند، این فیلم به عنوان یک فیلم اکشن درام با فضایی برای عناصر تجاری تبلیغ می‌شود. گزارش شده است که پاندیراج این داستان را نوشته است که بر اساس پرونده تجاوز جنسی پولاچی در سال ۲۰۱۹ است. عنوان فیلم Etharkkum Thunindhavan به طور رسمی در آستانه تولد سوریا (۲۲ ژوئیه ۲۰۲۱) اعلام شد، که به فیلمی به همین نام در سال ۱۹۷۶ اشاره دارد که پدرش Sivakumar در نقش اصلی بازی داشت.

در نوامبر ۲۰۲۰، Rashmika Mandanna به عنوان نقش اول زن گزارش شد، اما Pandiraj شایعات در مورد روند انتخاب بازیگران را رد کرد. در ژانویه ۲۰۲۱، خانه تولید اعلام کرد که D. Imman به دنبال همکاری های پی در پی با Pandiraj در Kadaikkutty Singam و Namma Veettu Pillai، موسیقی این فیلم را خواهد ساخت.[۳۹] این فیلم اولین همکاری ایمان با سوریا را نشان می‌دهد. در همان ماه، پریانکا آرول موهان به عنوان بازیگر زن معرفی شد و دومین فیلم تامیلی خود را پس از فیلم دکتر سیواکارتیکیان (۲۰۲۱) به نمایش گذاشت. مشخص می‌شود که شخصیت او آدهینی است و علاقه‌مندی سوریا را در این فیلم شرح خواهد داد.  Sathyaraj نیز در نقش مکمل به فیلم پیوست. بازیگران این فیلم. گزارش شد که Vadivelu پس از آخرین همکاری آنها در Aadhavan (2009) با سوریا کار می کند، اما سوری در نهایت به عنوان بخشی از بازیگران معرفی شد. او ظاهراً نقش عموی قهرمان را در این فیلم انشاء خواهد کرد. با وجود شایعاتی مبنی بر پیشنهاد ساراتکومار و پراسانا برای بازی در نقش آنتاگونیست در فیلم، نقش در نهایت به وینی رای رسید. ساران ساکتی شخصیتی با سایه های منفی را در فیلم تشریح کرد. گزارش شده است که این فیلم دارای ۴۰ شخصیت مهم در فیلم است که از جمله آنها می توان به جایاپراکش، سارانیا پونوانان، دوادارشینی و غیره اشاره کرد. کارگردان و بازیگر K. P. Jagan اعلام کرد که بخشی از فیلم است و همچنین در اوایل سپتامبر ۲۰۲۱ به برنامه دوم پیوست.

Here's why Suriya's 'Etharkkum Thunindhavan' is getting delayed | Tamil Movie News - Times of India

این فیلم در ۱۵ فوریه ۲۰۲۱ پخش شد، با حضور بازیگران اصلی و اعضای خدمه، به استثنای سوریا زیرا او به COVID-19 مبتلا شده بود.  سازندگان صحنه های کمی را با گروه بازیگران بدون سوریا فیلمبرداری کردند. پس از بهبودی از COVID-19،   سوریا در ۱۸ مارس ۲۰۲۱ به فیلمبرداری فیلم پیوست. او عکسبرداری را از فیلم در Binny Mills در چنای در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و حضور خود را تأیید کرد. پس از یک برنامه کوتاه به مدت ۲۱ روز، تیم برای فیلمبرداری سکانس های اصلی در آوریل ۲۰۲۱ به مادورای رفت. قرار بود یک سکانس اکشن با جمعیت زیادی فیلمبرداری شود، اما به دلیل محدودیت‌هایی که دولت تامیل نادو به دلیل موج دوم کووید-۱۹ اعمال کرده بود، با در نظر گرفتن ایمنی اعضای گروهی که روی فیلم کار می‌کردند، این طرح کنار گذاشته شد. در اواخر آوریل ۲۰۲۱، ۳۵ درصد از فیلمبرداری فیلم قبل از اعمال قرنطینه COVID-19 به پایان رسیده بود.

فیلمبرداری فیلم در ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۱ پس از کاهش قرنطینه COVID-19 از سر گرفته شد. این تیم به جای Karaikudi صحنه های کمی را در چنای فیلمبرداری کرد. در طول برنامه تیراندازی، ویکتور، که به عنوان دستیار پاندیراج کار می کرد، توسط پلیس در کویمبدو بازداشت شد و تفنگ ها و تپانچه های مورد استفاده در فیلم را که بعداً معلوم شد ساختگی هستند، ضبط کرد.  وی به دلیل نداشتن مدارک لازم برای صدور مجوز بازداشت شد. در اواسط ژوئیه ۲۰۲۱، تیم برای فیلمبرداری یک برنامه طولانی ۵۱ روزه با سکانس های مهم به Karaikkudi رفت و در سپتامبر ۲۰۲۱ تکمیل شد. سپس تیم برای برنامه نهایی و کوتاه فیلم در اواسط سپتامبر ۲۰۲۱ به کورتالام رفت.

در پایان ماه، گزارش شد که دو تا از آهنگ‌ها در چنای و گوا، تا اکتبر ۲۰۲۱ فیلمبرداری می‌شوند و پس از اتمام آن، تیم ممکن است فیلمبرداری را به پایان برساند. با این حال، یکی از آهنگ‌هایی که توسط جانی استاد کارگردانی شده بود، به تأخیر افتاد، زیرا آهنگ باید به طرزی باشکوه، با بازیگران بزرگ و همچنین شامل مراحل رقص گسترده فیلمبرداری می‌شد. در نتیجه، بازیگران به زمان بیشتری برای آماده شدن نیاز داشتند. با تکمیل صحنه های تکه تکه، سازندگان فیلمبرداری فیلم را در ۱۰ نوامبر ۲۰۲۱ به پایان رساندند و پاندیراج این خبر را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. پس از پایان، سوریا سکه‌های طلا به ارزش ۱ کرور روپیه (۱۳۰۰۰۰ دلار آمریکا) به بازیگران و تکنسین‌هایی که در فیلم کار می‌کردند هدیه داده بود تا آن را به تجربه‌ای به یاد ماندنی برای تیم تبدیل کند.

کارهای پس از تولید فیلم در اواسط نوامبر ۲۰۲۱ و پس از اتمام ساخت فیلم آغاز شد. سوریا دوبله فیلم را در ۱۷ نوامبر آغاز کرد. وینای رای دوبله نقش خود را در ۲۴ دسامبر ۲۰۲۱ به پایان رساند. کارهای پس از تولید در اواخر دسامبر ۲۰۲۱ تکمیل شد و نسخه نهایی تا ژانویه ۲۰۲۲ آماده شد. این فیلم به هیئت مرکزی صدور گواهینامه فیلم (CBFC) ارائه شد که در آنجا فیلم گواهینامه U/A دریافت کرد. چندین صحنه با خشونت بیش از حد از فیلم ویرایش شد، به استثنای چند سکانس اکشن. مدت زمان نهایی فیلم ۱۵۱ دقیقه بود. در فوریه ۲۰۲۲، سان پیکچرز تصویری را منتشر کرد که سوریا صدای خود را برای نسخه دوبله تلوگوی فیلم ارائه کرد. این دومین بار است که او به تلوگو دوبله می‌کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح