کد خبر : 196576
تاریخ انتشار : شنبه 20 فروردین 1401 - 17:55

دانلود زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 2021 داستان‌های مربوط به عروسک‌های قاتل مطمئناً برای هالیوود چیز جدیدی نیستند و حتی می‌دانند که جرقه‌ای برای یک یا دو فرنچایز ایجاد کرده‌اند، اما در سال ۲۰۱۸ نروژ با یک فیلم ترسناک انیمیشنی ترسناک توسط کارگردان توربیورن کریستوفرسن، نروژ وارد معارضه شد. در سمت چپ مرکز دنیای سرگرمی

دانلود زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 2021 داستان‌های مربوط به عروسک‌های قاتل مطمئناً برای هالیوود چیز جدیدی نیستند و حتی می‌دانند که جرقه‌ای برای یک یا دو فرنچایز ایجاد کرده‌اند، اما در سال ۲۰۱۸ نروژ با یک فیلم ترسناک انیمیشنی ترسناک توسط کارگردان توربیورن کریستوفرسن، نروژ وارد معارضه شد. در سمت چپ مرکز دنیای سرگرمی های خانوادگی، اما به همان اندازه که آن فیلم عجیب و غریب بود، همچنان توانست به اندازه کافی سیم بزرگی را بزند که ادامه آن را تضمین کند.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/checkered-ninja-2-2021/

Checkered Ninja 2 - movie: watch streaming online

زیرنویس فیلم Checkered Ninja 2 2021 نینجا شطرنجی اصلی یک فیلم نسبتاً تاریک بود، به خصوص اگر قرار بود فیلمی کودکانه در نظر گرفته شود، زیرا به قتل کودکی که در یک مغازه عرق‌فروشی تایوانی کار می‌کرد، توسط یک میلیونر دانمارکی اسباب‌بازی‌باز، فیلیپ ابرفرو کتک خورده بود.

در یک عروسک نینجا شطرنجی که توسط روح ناکامورا چوبی تسخیر شده است، یک نینجا انتقامجو که بعداً با یک بچه دانمارکی به نام Aske Stenstrøm متحد می شود تا Eberfrø را ردیابی کرده و بکشد. آسکه، که چندان مشتاق قتل نیست، در نهایت عروسک نینجا را متقاعد می‌کند که به جای گزینه‌ای غرق در خون، Eberfrø را برای قاچاق مواد مخدر متهم می‌کند. بنابراین بله، نینجا شطرنجی انیمیشن معمولی شما برای بچه ها نبود و قطعاً دنباله آن زمان را تلف نکرد تا به طرفداران فیلم اول اطمینان دهد که این فیلم کمی تاریک می شود.

فیلم با فیلیپ ابرفرو (اندرس متسون) شروع می‌شود که از پشت میله‌ها قتل شاهدان جنایتش و به آتش کشیدن عروسک نینجا بی‌روح را تنظیم می‌کند، زیرا کدام فیلم بچه‌ای که ارزش نمکش را دارد با قتل قراردادی افتتاح نمی‌شود؟ در همین حال، ناپدری Aske زمانی که “اپلیکیشن ردیابی مدفوع” او به طور شگفت‌انگیزی یک شغل پرسود و پاداش ۱۵۰۰۰۰ دلاری برای امضای او می‌آورد، مقداری پول به دست آورده است، اما این درآمد بادآورده به آنها اجازه می‌دهد تا به یک سفر خوب بروند تا داستان را پیش ببرند. همچنین می آموزیم که دور زدن با روح یک نینجا بیش از اندکی تأثیر ماندگار بر آسکه (لوئیس ناس اشمیت) داشته است زیرا او مخفیانه به تمرینات رزمی خود ادامه می دهد و شب های خود را صرف تلاش برای تبدیل شدن به یک نوجوان هوشیار با درجات مختلف می کند. موفقیت، و این عاقبت را با پویایی جدید و تازه تنظیم می کند.

Aske همچنین با این واقعیت روبرو است که “دوست دختر” خود جسیکا (Emma Sehested Høeg) ناگهان او را روح می کند و بدون او به مهمانی های دبیرستان می رود، زیرا Aske فقط یک “بچه” است و جالب نیست، و اگر آن درام نبود. به اندازه کافی روح ناکامورا چوبی بازگشته است، با داشتن یک جوجه تیغی راحت در حال عبور، زیرا عروسک نینجا در حال حاضر توده ای از خاکستر است، زیرا با آزادی ابرفرو از زندان، به دلیل کمبود شواهد، یک شاهد مرده و ناپدید شدن تمام عرق گیر. کارگرانی که شاهد قتل اصلی بودند و به او اجازه دادند، بنابراین دو قهرمان ما باید یک بار دیگر با هم کار کنند تا ابرفرو یا بمیرد یا پشت میله‌های زندان. در ابتدا، آسکه تمایلی به استفاده از تعطیلات خانوادگی به عنوان راهی برای خنثی کردن آزادی ابرفرو از زندان ندارد، زندانی که در تایلند است و جایی برای تعطیلات نیست که پدرخوانده یا برادر ناتنی او به آن علاقه مند هستند، اما به دلیل اعتقاد او به عدم علاقه جسیکا. از آنجایی که او یک «پسر بد» نیست، نشات می‌گیرد، او تصمیم می‌گیرد که شاگرد شدن یک نینجا انتقام‌جو ممکن است بلیط او برای خروج از Friend Zone باشد.

نیازی به گفتن نیست که وقتی مادر آسکه عروسک شطرنجی جدید را برای آنها درست می کند، نینجا چندان هیجان زده نمی شود، جوجه تیغی به دلیل ترکیبی از آلرژی به شیر و عشق نینجا به اسموتی ها مرده است، و لباس “دخترانه تر” است. او در طبیعت از یک ماده شطرنجی صورتی رنگ با قلب‌های کوچک زیبا استفاده می‌کرد، که لباسی نیست که ترس را القا کند یا اجازه مخفی کاری بزرگ را می‌دهد، البته، این تنها یکی از سرعت‌گیرهای متعدد در جاده عدالت است که قهرمانان ما باید با آن روبرو شوند. . گذشته از فجایع مد، آسکه می‌تواند تعطیلات خانوادگی خود را به شانگهای به تایلند عجیب و غریب برود، جایی که ابرفرو به زودی آزاد می‌شود، در نتیجه یک برادر ناتنی بسیار ناراضی است که می‌خواست به اسپانیا برود تا چورو را در زیستگاه بومی خود تجربه کند، اما آسکه و نینجا به سرعت یاد می‌گیرند. که لیستی از اسامی همه بچه‌های عرق‌فروشی وجود دارد و اگر آن لیست را دریافت کنند و بچه‌ها را قبل از شرورها پیدا کنند، خوب، می‌توانند Eberfrø را پشت میله‌های زندان بگذارند و روز را نجات دهند.

CHECKERED NINJA 2 (2021) - Movie Clip - YouTube

زیرنویس Checkered Ninja 2 2021 این نوشته ریشه های ترسناک خود را به نفع ژانر «پلیس رفیق» نشان می دهد، زیرا داستان بیشتر به Aske و نینجا می پردازد که سعی می کنند حد وسطی را در رابطه خود پیدا کنند، و ذهن آسکه از افکاری که جسیکا او را به دنبال پسرهایی با تکرار بد می اندازد پرت می کند.

و تمرکز نینجا بر روی ماموریت، که در یک نقطه او Aske را در چنگال شروران رها می کند تا بتواند تنها هدف خود را برای متوقف کردن Eberfrø دنبال کند. فیلم را کمی درون‌گراتر از بسیاری از فیلم‌های انیمیشن در نوع خود می‌سازد – گویی هر فیلم انیمیشن دیگری مانند نینجا شطرنجی وجود دارد – اما همانطور که هر دنباله‌ای می‌داند، باید پیچیدگی‌ها را افزایش دهید تا همه چیز کمی جالب‌تر شود و برای این یکی باشد. ، به شکل برادر ناتنی Aske می آید که ماهیت واقعی عروسک نینجا را کشف می کند و آنها را مجبور می کند تا او را در یک شراکت سه جانبه با خود همراه کنند.

Checkered Ninja' ('Ternet Ninja') review – The Hollywood Reporter

چیزی که عجیب است این است که به نظر می رسد داستان با یک ساختار داستانی معمولی «شکار گنج» شروع می شود، به طوری که اسکه و نینجا باید ده کودک گم شده را قبل از اینکه شرورها انجام دهند، با غلبه بر موانع در مسیر پیدا کنند، اما فیلم پس از قرار گرفتن اولین مورد به پایان می رسد، که باعث می شود پایان آن نسبتاً ناگهانی به نظر برسد، اگر همچنان رضایت بخش باشد. همچنین باید توجه داشت که اگرچه هنوز «لحظه‌های مربوط به بزرگسالان» وجود دارد، این دنباله به اندازه فیلم اصلی تیره نیست، زیرا مضامین آن بیشتر درباره دوستی و وفادار بودن با خودتان است تا انتقام قاتل. اگرچه ما در اینجا انتقام محکمی می‌گیریم، و جدای از چنین سرمایه‌گذاری‌هایی در مکان‌هایی مانند «باشگاه فاکی خوش شانس»، این ورودی کمی بیشتر «خانواده‌پسند» است و پیام اصلی آن کاملاً محکم است، و آن را تبدیل به فیلمی می‌کند که می‌توانم آن را توصیه کنم. به مخاطبان حتی گسترده تر. اکنون، هیئت داوران هنوز در مورد تبدیل شدن یا نشدن نینجا شطرنجی به یک فرنچایز صحبت نمی‌کنند، این نوع فیلم به ندرت آنطور که شایسته است به نمایش در می‌آید، اما انگشتانم در هم می‌آیند که روزی نینجا شطرنجی ۳: شیطان رایگان است را دریافت خواهیم کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح