کد خبر : 208870
تاریخ انتشار : پنجشنبه 17 اسفند 1402 - 11:20

۷ مرحله در مورد نحوه انجام سئو به روش صحیح برای شرکت های تولیدی

۷ مرحله در مورد نحوه انجام سئو به روش صحیح برای شرکت های تولیدی

  سئو برای تولید مهم است که بدانید آیا در تجارت تولید هستید یا خیر. خدمات سئو به رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو کمک می کند. سئو همچنین می تواند به جذب مشتری کمک کند زیرا می تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد. سئو برای شرکت

 

سئو برای تولید مهم است که بدانید آیا در تجارت تولید هستید یا خیر. خدمات سئو به رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو مانند گوگل، بینگ و یاهو کمک می کند.

سئو همچنین می تواند به جذب مشتری کمک کند زیرا می تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد. سئو برای شرکت های تولیدی باید به درستی انجام شود. در غیر این صورت ممکن است به نتیجه نرسد.

 

در اینجا ارقامی وجود دارد که باید برای همه بازدیدکنندگانی که از سایت شما بازدید می کنند در نظر بگیرید. فقط ۳ درصد قصد خرید محصولات شما را دارند.

 

این بدان معناست که ۹۷٪ هرگز به سایت شما باز نمی گردند. بنابراین به این فکر کنید که چگونه می توانید نه تنها ۳ درصد، بلکه تا ۵، ۱۲ و ۱۵ درصد از این بازدیدکنندگان را جذب کنید و آنها را به حرکت فروش تبدیل کنید.

 

سئو بخش ضروری هر وب سایت تجاری است، اما انجام سئو به درستی می تواند دشوار باشد.

 

نرم افزار سئو با کاهش تعداد کلمات کلیدی برای ردیابی، سئو را کارآمدتر می کند و به گزارش های پیشرفت سئو کمک می کند تا بدانید سئو کجا اشتباه می کند.

 

گروه بازاریابی ماتریکس اطلاعات مفیدی مانند تجزیه و تحلیل سئو، گزارش پیشرفت سئو و تحقیقات پروفایل سئو را ارائه می دهد تا زمانی که سئوی خود را انجام می دهید، به درستی انجام شود.

 

صنعت تولید چیست؟

صنعت تولید یک عامل اصلی در اقتصاد جهانی است و طیف وسیعی از مشاغل مرتبط با تولید مواد خام به محصولات نهایی را پوشش می دهد.

 

این محصولات برای مصرف یا تولید سایر کالاهای نهایی استفاده می شوند، اما نماینده یک کاربر نهایی نیستند.

 

صنعت تولید برای تکمیل فرآیندهای خود و مونتاژ مواد نهایی به بسیاری از صنایع دیگر وابسته است.

 

به عنوان مثال، صنعت خودرو به تامین کنندگان فولاد، لاستیک، شیشه و پلاستیک متکی است. تولیدکنندگان همچنین به تامین کنندگان مواد خود برای تولید کالا برای آنها متکی هستند.

 

تولیدکنندگان در سطح جهانی استفاده می شوند، اما برخی از روندها را می توان بر اساس مناطق و اقتصاد مشاهده کرد.

 

تولیدکنندگان کالاهای نهایی را در آسیا و خاورمیانه برای صادرات تولید می کنند و به کشورهای دیگر می فروشند. در آمریکای شمالی و اروپا، صنعت تولید بیشتر بر مصرف داخلی منطقه خود متمرکز است.

 

سئو چیست؟

سئو مخفف بهینه سازی برای موتورهای جستجو است و فرآیندی است که با یافتن آسان تر در موتورهای جستجو، بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت شما جذب می کند.

 

موتورهای جستجو وب سایت ها را بر اساس تعداد سایت های دیگر، کلمات کلیدی، میزان بهینه سازی آنها و کیفیت محتوا رتبه بندی می کنند. شما باید بدانید که سئو چگونه کار می کند تا بتوانید از سئو به نفع خود استفاده کنید.

 

ابتدا باید مشخص کنید که سئو با چه کلمات کلیدی به کسب و کار شما کمک می کند. سپس شما می خواهید صفحاتی مناسب برای سئو برای آن کلمات کلیدی ایجاد کنید.

 

همچنین باید اطمینان حاصل کنید که این صفحات به راحتی در وب سایت شما یافت می شوند و مطمئن شوید که آنها به یکدیگر یا نزدیک به یکدیگر مرتبط هستند. برای اهداف سئو، شما می خواهید از پیوندهای سئو دوستانه استفاده کنید.

 

اطمینان حاصل کنید که با استفاده از کلمات کلیدی زیاد در یک صفحه زیاده روی نکنید زیرا این می تواند برای سئو مضر باشد.

 

محتوای خود را طوری قالب بندی کنید که سئو به درستی انجام شود. به یاد داشته باشید که سئو برای شرکت های تولیدی با سئو سایر مشاغل متفاوت است.

 

اهداف سئوی شما باید به آنچه می خواهید با وب سایت و مخاطبان خود برسید بستگی دارد. شما می خواهید مطمئن شوید که سئو ترافیک را افزایش می دهد، نه اینکه کسی را از بازدید از وب سایت خود منصرف کنید و به مشتریان کمک کنید هنگام جستجوی آنلاین آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند.

 

صنایع تولیدی از SEO استفاده می کنند. شرکت های تولیدی اغلب از SEO برای افزایش دید خود برای مشتریان بالقوه در اینترنت استفاده می کنند. شرکت های تولیدی که می خواهند موفق باشند به استراتژی های سئو و بازاریابان سئو نیاز دارند.

 

فرآیند سئو یک فرآیند تدریجی است که نیاز به زمان و تلاش دارد. فرآیند سئو با ایده ای از کلمات کلیدی و کلمات کلیدی طولانی و درک نیازهای مخاطب شروع می شود.

 

همچنین شامل بهینه سازی محتوا، مانند عناوین و توضیحات، و سئو در قالب رپورتاژ آگهی در رسانه های اجتماعی مانند تبلیغات فیس بوک، گوگل ادوردز یا پلتفرم های تبلیغاتی بینگ می شود.

 

۷ گام برای سئو و شرکت های تولیدی

اگر این هفت مرحله را دنبال کنید، شاهد جهش ترافیک سایت خود خواهید بود. هیچ ترفندی وجود ندارد و تنها چیزی که نیاز دارید آموزش، نرم افزار سئو و زمان است.

 

آیا نام مالکوم گلدول را شنیده اید؟

 

قانون ۱۰۰۰۰ ساعت توسط مالکوم گلدول ابداع شد و اظهار داشت که محققان به عدد جادویی برای تخصص واقعی رسیده اند: ۱۰۰۰۰ ساعت.

 

در گروه بازاریابی ماتریکس، ما بیش از ۲۰ سال است که سئو را انجام داده ایم. بنابراین ۲۰۸۰ ساعت در ۱۹ سال، ۳۹۵۲۹ ساعت برای هر نفر است.

 

بنابراین، هزینه فرصت می تواند به سرعت به ۲.۵ میلیون دلار برسد. انجام محاسبات ساده است. برای هر نفر آموزش آنها چقدر هزینه دارد؟

 

مرحله ۱: ببینید رقبای شما چه می کنند

اولین گام در سئو برای ساخت این است که بدانید رقبای شما چه کاری انجام می دهند تا بدانند چگونه وب سایت خود را برای سئو (بهینه سازی موتور جستجو) بهینه می کنند.

 

شما باید دریابید که آنها کدام کلمات کلیدی را هدف قرار می دهند، چه نوع محتوایی را در سایت خود ارسال می کنند و آیا آنها در سایت های رسانه های اجتماعی پست می کنند یا خیر.

 

سئو می تواند به شما کمک کند تا همه اینها و بیشتر در مورد رقبای خود را بیاموزید تا بدانید سئو برای آنها کار می کند یا خیر.

 

سئو به شما کمک می کند تا با بهتر شدن سایت خود نسبت به رقبای خود، رقابتی تر شوید.

 

سئو باید همیشه با دقت انجام شود زیرا می تواند ترافیک آنلاین زیادی ایجاد کند که می تواند منجر به از دست دادن سود احتمالی شود. سئو همچنین باید ثابت باشد تا مطمئن شود که به خوبی کار می کند.

 

مرحله ۲: تولید و بهینه سازی محتوا

هنگامی که کلمات کلیدی رقبای خود را مشخص کرده اید، ایجاد محتوای خاص کلمه کلیدی آسان است.

 

مهم است که اطمینان حاصل کنید که محتوای صفحات شما منطقی و مفید است. اگر ارزش اضافه نمی کند، از شر آن خلاص شوید. فقط به این دلیل که احساس می کنید سئو به کمیت نیاز دارد تا کیفیت، محتوای نامربوط را وارد نکنید.

 

تا زمانی که از نرم افزارهای سئو استفاده می کنید که به شما در بهینه سازی سئو کمک می کند، نیازی به مهارت های کدنویسی ندارید.

 

محتوای سئو همچنین می تواند یک مقاله یا پست وبلاگ مرتبط با محصول یا خدمات کسب و کار شما باشد، که به راحتی می تواند کلمات کلیدی را در محتوای شما پیدا کند.

 

محتوای سئو به معنای ترافیک بیشتر به سایت شما است، که می تواند به بهبود تبدیل فروش کمک کند زیرا اکثر مشتریان بالقوه در حال جستجو برای محصولات و خدمات شما هستند.

 

سئو همچنین وفاداری مشتری را افزایش می دهد، زیرا مشتریانی که از طریق سئو از شرکت شما مطلع می شوند، احتمالاً باز خواهند گشت.

 

مرحله ۳: به سایت خود پیوند دهید

وقتی از سایت های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک به سایت خود لینک دهید، نرم افزار سئو به طور خودکار سئوی شما را بهینه می کند.

 

سئو به یکپارچگی نیاز دارد، بنابراین پیوند دادن به سئو با آوردن بازدیدکنندگان تازه هر زمان که شخصی محتوای سئوی شما را به اشتراک می گذارد، به سئو کمک می کند. سئو همچنین به داشتن ترافیک آنلاین بیشتر کمک می کند، که می تواند منجر به تبدیل فروش بیشتر شود.

 

اگر سئو به درستی انجام شود، سئو به شما کمک می کند تا مشتریان جدیدی به دست آورید زیرا تعداد افرادی که از کسب و کار شما آگاه هستند را افزایش می دهد، که به معنای مشتریان بالقوه بیشتر برای شرکت شما است.

 

سئو باید طوری بهینه شود که ترافیک ارگانیک بیشتری را به سایت شما وارد کند و در عین حال آگاهی از برند شما را افزایش دهد.

 

مرحله ۴: ساختار سایت خود را بهینه کنید

نرم افزار سئو می تواند با کمک به بهینه سازی URL ها به بهینه سازی سئوی شما کمک کند تا موتورهای جستجو رتبه بالاتری به شما بدهند.

 

نرم افزار سئو همچنین تضمین می کند که لینک ها در وب سایت شما کار می کنند و بک لینک ها و اشاره های اجتماعی را ردیابی می کند تا هنگام انجام سئو هیچ مشکلی ظاهر نشود.

 

سئو برای شرکت های تولیدی مهم است، اما سئو بخش ضروری هر وب سایت تجاری است.

 

سئو می تواند به ایجاد ترافیک بیشتر برای سایت شما کمک کند و در نهایت منجر به تبدیل بیشتر، رتبه بندی بهتر و سود بیشتر برای شرکت شما در دراز مدت شود.

 

سئو باید به درستی انجام شود زیرا به افراد کمک می کند تا شما را بیابند بدون اینکه هزینه زیادی برای خدمات مشاوره سئو که معمولا برای اکثر شرکت ها بسیار گران هستند، پیدا کنند.

 

مرحله ۵: متا تگ های خود را بهینه کنید

برچسب های متا

مهم است که در هر صفحه ای که ایجاد می کنید، متا اطلاعات مربوط به شرکت خود را نیز بگنجانید. فقط مطمئن شوید که با گنجاندن تعداد زیادی کلمات کلیدی یا تلاش برای “پنهان کردن” آنها، آنها را هرزنامه نکنید. این فقط در دراز مدت به کمپین سئوی شما آسیب می رساند.

 

اگر «تقلب» نیستید، انجام سئو جرم نیست.

 

نرم‌افزار سئو تضمین می‌کند که متا تگ‌ها بهینه‌سازی می‌شوند تا زمانی که شخصی در جستجوی آنلاین سئو یا کلمات کلیدی مرتبط با سئوی مشابه جستجو می‌کند، سایت شما رتبه‌بندی بهتری کسب کند.

 

نرم افزار سئو می تواند کلمات کلیدی مرتبط را جستجو کند، به این معنی که زمان را با سئو برای سئو تلف نمی کند که می تواند به سئو کمک کند تا سئو کارآمدتر شود.

 

سئو برای شرکت های تولیدی بخش مهمی از سئو است زیرا سئو برای شرکت های تولیدی با اطمینان از انجام صحیح سئو به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را رشد دهید و بهبود بخشید تا موتورهای جستجو به سایت شما نگاه کنند.

 

نقشه سایت

نقشه سایت سندی است که مسیریابی وب سایت شما را مشخص می کند. می تواند به سادگی فهرستی از تمام صفحات وب سایت شما و رابطه سلسله مراتبی آنها باشد.

 

این می تواند یک سیستم پیچیده مبتنی بر پوشه باشد که تمام صفحات، ساختارها و روابط اشتراک گذاری را فهرست می کند. نقشه سایتی که بسیار پیچیده است خطر ارائه محتوا به مشتری را قبل از اینکه مشتری برای آن آماده است و آنها را قادر به یافتن راه خود نمی کند.

 

مرحله ۶: بهینه سازی رسانه های اجتماعی را انجام دهید

نرم‌افزار سئو مانند RankMath را می‌توان برای یافتن اینکه چه نوع محتوایی در سایت‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک و توییتر بهترین کارایی را دارد به‌کار می‌رود تا وقتی سئو انجام شد، زمان را برای کشف نوع محتوایی که باید در آن پست کنید تلف نکند. این سایت ها

 

نرم افزار SEO همچنین کلمات کلیدی را در محتوای ارسال شده در سایت های رسانه های اجتماعی ردیابی می کند.

 

سئو یک روش کارآمد برای تبلیغات آنلاین کسب و کار شما است. نرم افزار SEO تمرکز بر روی اهداف را آسان می کند که می تواند با کاهش تعداد کلمات کلیدی برای ردیابی به کارآمدتر سئو کمک کند.

 

مرحله ۷: سئوی پیشرفت خود را پیگیری کنید

معیارهای کلیدی باید ردیابی شوند تا بدانید سئو کجا اشتباه می کند و سئو زمان را برای بهینه سازی کلمات کلیدی نامربوط یا قدیمی تلف نمی کند.

 

شما می توانید از MOZ SEO برای پیگیری پیشرفت خود و سایر اطلاعات مفید مانند تعداد بک لینک ها، رتبه بندی جستجو، اشاره های رسانه های اجتماعی و غیره استفاده کنید.

 

برای انجام سئوی مناسب برای شرکت های تولیدی به نرم افزار سئو نیاز دارید.

 

نرم افزار سئو اطلاعات مفیدی مانند تجزیه و تحلیل سئو، گزارش پیشرفت سئو و تحقیقات رقبای سئو را ارائه می دهد تا سئو کارآمدتر انجام شود. وقتی سئو انجام شد، بلافاصله نتایج را خواهید دید.

 

یکی از مراحل ضروری قبل از کمپین سئو، انجام تحقیقات کلمات کلیدی است. این بدان معناست که با استفاده از ابزارهای سئو، تجزیه و تحلیل سئو یا گزارش های شرکت سئو، شناسایی کنید که کدام کلمات کلیدی بیشتر به کمپین سئو مرتبط هستند.

 

هدف این فعالیت شناسایی آنچه مردم در اینترنت به دنبال آن هستند و تمایز بین کلمات کلیدی با حجم بالا و کم حجم است.

 

اکثر کارشناسان سئو توصیه می کنند تلاش های سئوی خود را بر روی کلمات کلیدی با حجم جستجوی بالا متمرکز کنید تا کلمات کلیدی با حجم جستجوی کمتر.

 

یکی از راه‌های انجام این کار این است که صفحه فرود رقبای سئوی خود را تجزیه و تحلیل کنید و ببینید که آنها از چه کلماتی در عناوین، عنوان‌های فرعی، متن بدن و عنوان تصاویر استفاده می‌کنند.

 

همچنین می‌توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو برای دیدن کلمات و عبارات رایج در سایت‌های رقیب سئو استفاده کنید.

 

بهترین شیوه های سئو

در اینجا بهترین روش های سئو وجود دارد که باید هنگام تولید محتوای سئو از آنها پیروی کنید:

 

 • کلمات کلیدی سئو را زیر ۵ درصد از متن در هر قطعه خاص نگه دارید. بیش از حد سئو به عنوان پر کردن کلمات کلیدی در نظر گرفته می شود.
 • اطمینان حاصل کنید که تمام اطلاعات SEO که ارائه می کنید برای مشتری شما مفید است. فضا را برای تکرار خود هدر ندهید، ادعاها را اغراق نکنید و هرگز برای کسب رتبه سئو دروغ نگویید. این فقط در دراز مدت به کمپین سئوی شما آسیب می رساند.
 • سئوها را با صدای طبیعی بنویسید، نه به سبک تبلیغاتی یا مطبوعاتی. سئوکاران شما باید به نظر بیایند که مستقیماً با مشتری صحبت می کنند، نه اینکه در مورد اینکه چقدر عالی هستند “هیجان زده” می کنند.
 • از اشتباهات رایج گرامری، عامیانه و کلماتی که ممکن است برای خواننده توهین آمیز تلقی شود خودداری کنید.
 • محتوای سئو را به جای تکرار مکرر خود، بر ارائه ارزش به مشتری خود متمرکز کنید. اگر عباراتی را تکرار می کنید یا از کلیشه ها استفاده می کنید، کار اشتباهی انجام می دهید.
 • در مواقعی که منطقی است، پیوندهایی را به سایر صفحات سایت خود در متن مقاله وارد کنید. هدف از پیوندها فراهم کردن پیمایش بین صفحات یک وب سایت و ارائه اطلاعات اضافی مرتبط با موضوع فعلی است که نمی تواند در محدوده یک بلوک محتوای SEO قرار بگیرد.

 

لینک بیلدینگ برای شرکت های تولیدی

یک استراتژی سئو که بر دریافت لینک از سایت های دیگر به سایت در حال بهینه سازی متمرکز است (معمولاً با تبادل لینک یا پرداخت پول به شخص دیگری برای انجام این کار انجام می شود).

لینک بیلدینگ رایج ترین تاکتیک سئو سئو است، و زمانی که شما بدانید این کار آسان است. امروزه دو روش اصلی برای توسعه ترافیک سئوی ورودی از طریق لینک بیلدینگ وجود دارد.

 

اولین روش برای توسعه ترافیک سئو از طریق لینک بیلدینگ، بازاریابی محتوای سئو است که اطلاعات مربوط به شرکت شما را با مشتریان بالقوه به اشتراک می گذارد تا اعتبار خود را با همتایان، تأثیرگذاران و موتورهای جستجو ایجاد کند.

 

هدف سئو در پشت بازاریابی محتوای سئو این است که با ارائه محتوای مفید و آموزنده به زندگی مخاطبان هدف خود، ارزش بیشتری به زندگی آنها بیافزایید که در صورت نیاز به اطلاعات مرتبط، آنها را به سایت شما بازگرداند.

 

روش اول بازاریابی محتوا است، به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد شرکت شما با مشتریان بالقوه برای ایجاد اعتبار با همتایان، تأثیرگذاران و موتورهای جستجو.

 

اولین روش بازاریابی محتوای SEO (SEO for manufacturing) است که اطلاعات مربوط به شرکت شما را با مشتریان بالقوه به اشتراک می گذارد تا اعتبار خود را با همتایان، تأثیرگذاران و موتورهای جستجو ایجاد کند.

 

هدف سئو در پشت بازاریابی محتوای سئو این است که با ارائه محتوای مفید و آموزنده به زندگی مخاطبان هدف خود، ارزش بیشتری به زندگی آنها بیافزایید که در صورت نیاز به اطلاعات مرتبط، آنها را به سایت شما بازگرداند.

 

دو روش اصلی برای توسعه ترافیک سئو از طریق لینک بیلدینگ وجود دارد:

 

 • بازاریابی محتوای سئو و وب ۳.۰ سئوها شامل اتصالات یک به چند هستند که در آن صفحات طرفدار/دوست باعث ایجاد ارتباط در شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره می شوند، و سئوهایی که در آن لینک های سئو به صفحات و سایت های سئو پسند اضافه می شود. اینترنت.

 

 • روش دوم سئوهای وب ۳.۰ است که شامل ارتباطات یک به چند است که توسط صفحات طرفدار/دوست در شبکه های اجتماعی محبوب مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره هدایت می شود، یا سئوهایی که در آن لینک های سئو به صفحات و سایت های سئو پسند اضافه می شود. اینترنت.

 

نتیجه گیری در مورد سئو برای شرکت های تولیدی

صرف نظر از تاکتیک سئوی انتخابی شما، داشتن یک استراتژی سئو بسیار مهم است.

سئوهایی که ما توصیه می کنیم به شما کمک می کنند تا یک کمپین سئو سازگار با اهداف و ارزش های شرکت خود ایجاد کنید.

 

به ما اطلاع دهید که کدام تاکتیک ها یا نکات سئو برای سئو برای ساخت بسیار مفید بوده است. 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح